Request for quotation


Product type

Cold formed steel hollow sections
Seamless tubes
Jansen profile systems
Hot formed steel hollow sections
Precision pipes
Processing of pipes and profiles (e.g. 3D laser, cutting)
Welded tubes
Rods
Further information about the request:
Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od König Stahl Sp. z o.o. treści marketingowych i handlowych dotyczących oferty König Stahl Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z Polityką prywatności. Mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam dobrowolna zgodę na kontakt telefoniczny ze strony König Stahl Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi treści marketingowych i handlowych dotyczących oferty König Stahl Sp. z o.o. na podany przeze mnie numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności. Mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem sprzedaz@koenigstahl.pl lub telefonicznego pod numerem +48 22 549 61 10.
W przypadku pytań dotyczących profili stalowych Jansen prosimy o kontakt mailowy: jansen@koenigstahl.pl lub telefoniczny pod numerem +48 22 549 61 01.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zapytania ofertowego jest König Stahl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677) przy ul. Cybernetyki 10. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na złożone zapytanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności.

Inspektor Ochrony Danych: Monika Kacprzak, e-mail: iod@koenigstahl.pl
Zastępca Inspektora Ochrony Danych: Radosław Szczerski, e-mail: iod@koenigstahl.pl