Zapytanie ofertoweOznaczenie asortymentu

Profile zimnogięte
Rury bezszwowe
Systemy profili Jansen
Profile gorącowalcowane
Rury precyzyjne
Obróbka profili i rur (np. laser 3D, cięcie )
Rury ze szwem
Stal ciągniona i walcowana
Przedmiot zapytania:
Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od König Stahl Sp. z o.o. treści marketingowych i handlowych dotyczących oferty König Stahl Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z Polityką prywatności. Mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam dobrowolna zgodę na kontakt telefoniczny ze strony König Stahl Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi treści marketingowych i handlowych dotyczących oferty König Stahl Sp. z o.o. na podany przeze mnie numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności. Mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem sprzedaz@koenigstahl.pl lub telefonicznego pod numerem +48 22 549 61 10.
W przypadku pytań dotyczących profili stalowych Jansen prosimy o kontakt mailowy: jansen@koenigstahl.pl lub telefoniczny pod numerem +48 22 549 61 01.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zapytania ofertowego jest König Stahl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677) przy ul. Cybernetyki 10. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na złożone zapytanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności.

Inspektor Ochrony Danych: Monika Kacprzak, e-mail: iod@koenigstahl.pl
Zastępca Inspektora Ochrony Danych: Radosław Szczerski, e-mail: iod@koenigstahl.pl