Firma

Zdobywamy Klientów działając zgodnie z zasadą:
„Twój sukces – nasza pasja”

Firma KönigStahl opiera swoją działalność na ponad 150-letnim doświadczeniu swojej austriackiej spółki matki KÖNIG HOLDING AG – jednej z największych grup działających w Europie w zakresie dystrybucji wyrobów stalowych i aluminiowych.

W Polsce specjalizujemy się w dystrybucji rur stalowych, profili zamkniętych i stali ciągnionej, a także sprzedaży systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych szwajcarskiego producenta Jansen.

Nasze produkty można znaleźć w konstrukcjach maszynowych i stalowych, instalacjach, narzędziach, elementach hydrauliki i pneumatyki siłowej, elementach okuć meblowych, sprzęcie transportowym, rolniczym, dźwigowym, w kolejach linowych, budownictwie okrętowym, budownictwie offshore i innych konstrukcjach metalowych.

Postrzegamy siebie nie tylko jako dostawcę materiałów, lecz jako kompetentnego partnera dla naszych klientów, począwszy od doradztwa technicznego, zaopatrzenia w materiały, magazynowanie aż po dostawę  „just in time”.

Bierzemy na siebie proces kontroli jakości w tym łańcuchu dostaw, od najmniejszych partii aż po kompletację  złożonych dostaw .