Kontakt

 

W Polsce wyłącznym dystrybutorem systemów
JANSEN jest KÖNIG STAHL

Kierownictwo

Maciej Nowak

Dyrektor Działu Jansen
Prokurent
+48 22 5496 102
+48502 427 077
m.nowak@koenigstahl.pl

Sebastian Komar

Zastępca Dyrektora działu Jansen
+48 22 5496 104
+48 502 427 076
s.komar@koenigstahl.pl

Regionalni doradcy techniczno-handlowi

Sebastian Komar

(województwa : mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie, łódzkie, kujawsko-pomorskie)
Zastępca Dyrektora Działu Jansen

+48 22 5496 104
+48 502 427 076
s.komar@koenigstahl.pl

Paweł Dehnel

(województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie)
Przedstawiciel techniczno-handlowy

+48 500 060 725
p.dehnel@koenigstahl.pl

Tomasz Suchecki

( województwa: małopolskie, śląskie )
Technolog
Specjalista ds Badawczo-Rozwojowych

+48 22 5496 157
+48 505 172 122
t.suchecki@koenigstahl.pl

Dział Techniczny

Wojciech Gardoliński

Koordynator Projektów,
Specjalista ds Technicznych

+48 22 5496 159
+48 502 427 079
w.gardolinski@koenigstahl.pl

Kamil Pietrucha

Specjalista ds Obsługi Systemu JANIsoft

+48 22 5496 103
+48 502 427 090
k.pietrucha@koenigstahl.pl

Dział Obsługi Klienta

Konrad Kisiel

Kierownik Biura Sprzedaży – Dział Jansen

+48 22 5496 171
+48 512 247 451
k.kisiel@koenigstahl.pl

Robert Madej

Specjalista ds Obsługi Klienta

+48 22 5496 108
+48 504 222 309
r.madej@koenigstahl.pl