Kariera

U nas liczy się człowiek.

Oferujemy naszym pracownikom ukierunkowane szkolenia i możliwości dalszej edukacji, a także konieczną przestrzeń do rozwoju.

W ten sposób tworzymy w pracy atmosferę łączącą w sobie tolerancję, zrozumienie i ducha pracy zespołowej.

Operator automatycznych przecinarek taśmowych CNC

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i uzbrojenie przecinarek CNC,

  • obsługa przecinarek sterowanych numerycznie,

  • transport i przygotowanie materiałów do procesu obróbki,

  • transport, pakowanie i przygotowanie gotowych elementów do wysyłki,

  • kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń),

  • organizacja i przeprowadzanie prac konserwacyjnych maszyn,

  • ścisła współpraca z zespołem magazynowym, logistykiem i liderami zespołów

  • praca w systemie trzyzmianowym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn na podobnym stanowisku,

  • znajomość wyrobów hutniczych,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • dobra organizacja własnej pracy,

Mile widziane

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu 0.

To oferujemy

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

  • przeszkolenie w obsłudze i programowaniu przecinarek automatycznych CNC,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej LUX-MED,

  • dopłatę do karty MultiSport,

  • szkolenie praktyczne i kurs UDT dot. obsługi suwnicy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Operator laserowego systemu cięcia 3D rur i profili

W związku z rozwojem Centrum Serwisowego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowanie i przezbrojenie obrabiarek CNC
  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie:
    • Laser 3D Bystronic
    • Laser 3D BLM
    • Przecinarki automatyczne i półautomatyczne MEBA
  • transport i przygotowanie materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
  • transport i przygotowanie gotowych elementów do wysyłki
  • kontrola procesu obróbki pod kątem jakościowym (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń)
  • organizacja i przeprowadzanie rutynowych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjno–magazynowym: technologami, logistykami, liderami zespołów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • znajomość CAD/CAM mile widziana
  • znajomość programowania maszyn CNC mile widziana
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu „0” mile widziane

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU:

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • przeszkolenie w zakresie obsługi wycinarek laserowych 3D do obróbki rur i profili
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę Multisport
  • szkolenie praktyczne oraz kurs UDT dot. obsługi suwnicy

image Emilia Kmita-Kołodziejczyk
Kierownik Działu Handlowego

Emilia Kmita-Kołodziejczyk

Stanowisko:  Kierownik Działu Handlowego, Warszawa
Zakres odpowiedzialności: Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem, pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie i realizowanie strategii sprzedażowych, zarządzanie zespołem.

Wywiad z pracownikiem

1. Jak wyglądał rozwój Twojej kariery zawodowej w KÖNIG STAHL? Jakie możliwości zaoferowała Ci firma?

E.K.Moja przygoda z König Stahl trwa już prawie 20 lat i praca nadal daje mi dużo satysfakcji. Dzięki współpracy ze świetnymi fachowcami, udziałowi w licznych projektach i szkoleniach zdobyłam olbrzymie doświadczenie w branży. Obecnie zarządzam Biurem Sprzedaży w Warszawie, a sukces jaki odniosłam opiera się na owocnej współpracy z klientami. Stały, dobry kontakt z klientem to moja kluczowa misja do spełnienia każdego dnia.

2. Co wyróżnia KÖNIG STAHL jako dobrego pracodawcę na rynku pracy?

E.K.König Stahl cały czas się rozwija, inwestuje w nowe usługi, technologie. Inwestuje w ludzi, szczególnie tych zaangażowanych. Mamy komfortowo wyposażone biuro i świetne warunki do pracy. Mamy bardzo dobry zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, dzięki czemu powierzane zadanie są  skutecznie realizowane. Zaangażowanie, profesjonalność i pasja pracowników mają duży wpływ na wzmacnianie naszej pozycji na rynku.  Ludzie są życzliwi i pomocni co przekłada się na świetną atmosferę. Cieszę się, że pracuję w tak stabilnej i rozwojowej jednocześnie firmie, co daje poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie.

3. Jakie doświadczenia/ wydarzenia w pracy w KÖNIG STAHL  dały Ci szczególną satysfakcję?

E.K.Sprzedaż to moja pasja, dlatego każde zamówienie napędza mnie do dalszego działania. Mam na swoim koncie wiele takich sukcesów, ale szczególnie miło wspominam duże zamówienie na 150 ton stali, które dograłam z klientem podczas jednej rozmowy telefonicznej. Osiągnęłam swój cel, a klient był bardzo zadowolony z szybkiej i sprawnej obsługi. Tak naprawdę cieszy każdy dobrze zrealizowany projekt nawet ten najmniejszy.

image Łukasz Mrozek
Kierownik Działu Logistyki

Łukasz Mrozek

Stanowisko: Kierownik Działu Logistyki
Zakres odpowiedzialności: Zarządzanie realizacją dostaw z magazynu w Mikołowie

Ł.M.Pracę w Königstahl zacząłem na stanowisku magazyniera, awansując następnie na Lidera zespołu, a aktualnie odpowiadam za cały Dział Logistyki w Oddziale Południe.

Zdobywanie kolejnych doświadczeń zawodowych, kompetencji i umiejętności było możliwe dzięki wsparciu przełożonych oraz specjalistycznym szkoleniom, które pomagają mi rozwijać się wraz z firmą Königstahl.

Ł.M. Königstahl to dobra atmosfera w pracy oraz partnerskie podejście do współpracowników. Nowoczesne wyposażenie magazynu – systemy składowania, suwnice oraz piły taśmowe pozwalają na nabycie nowych umiejętności i doświadczeń.

Praca w Königstahl to codzienne wyzwania pozbawione rutyny, których podjęcie daje poczucie samorealizacji.

ł.M.Ważnym sprawdzianem dla mnie i moich współpracowników było wdrożenie nowego systemu informatycznego, podczas którego musieliśmy zachować zdolność do płynnej realizacji zamówień, szczególnie w pierwszym okresie działania. Utrzymaliśmy pełną efektywność pracy pomimo typowych dla takiego procesu niedogodności.

Obserwacja zaangażowania całego zespołu logistyków i magazynierów, które wykraczało poza zwykłe zadania i bez którego sukces projektu byłby mocno zagrożony, przyniosło mi dużo satysfakcji.

    Informacje na temat przetwarzania danych osobowych Kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679  – dalej jako „RODO”, informujemy, iż:

    1.Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KÖNIG STAHL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-677) przy ul. Cybernetyki 10, tel.: +48 22 549 61 10, adres e-mail: zarzad@koenigstahl.pl.

    2.Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych (IOD), z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iod@koenigstahl.pl.

    3.Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 221Kodeksu pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, natomiast pozostałe dane, np. zdjęcie, dane do kontaktu oraz inne informacje zawarte w CV lub w liście motywacyjnym, na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    4.Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawrze Pani/Pan dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. informacje o stanie zdrowia, niepełnosprawności) konieczna będzie Pani/Pana pisemna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 dni po zakończonym procesie rekrutacji.

    6.Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku lub krócej jeśli wycofa Pani/Pan wcześniej zgodę na przetwarzanie swoich danych.

    7.W celu odwołania zgody na przetwarzanie danych do celów rekrutacji należy wysłać wiadomość na podany w pkt 1 adres mailowy Administratora.

    8.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące dla Administratora usługi informatyczne (np. hosting skrzynek mailowych) na podstawie stosownych umów oraz podmioty upoważnione do otrzymania danych osobowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

    9.Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    10.W celu realizacji swoich praw prosimy o kontakt z Administratorem na adres e-mail wskazany w pkt 1 lub listownie na adres siedziby Administratora.

    11.Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

    12.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

    13.Pani/Pana dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu oraz nie będą przekazywane poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego.”

    Oświadczenie zgody:

    Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KÖNIG STAHL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie”