Königstahl należy do międzynarodowej grupy KÖNIG GROUP i posiada swoje oddziały w kilku miastach w Polsce. Lokalnie dostępne magazyny oferują klientom kształtowniki zamknięte, rury stalowe i stal ciągnioną. Dodatkowo, firma może zaproponować indywidualnie dopasowane usługi w postaci cięcia i cięcia laserowego. Gotowe do montażu komponenty skracają procesy produkcyjne klientów i znajdują finalne zastosowanie w budownictwie, transporcie, rolnictwie i przemyśle stoczniowym.

Dla SSAB, Königstahl jest ważnym partnerem, posiadającym wieloletnią tradycję i cenne doświadczenie na polskim rynku. Mamy nadzieję na wzmocnienie naszej współpracy, nie tylko w zakresie dostaw produktów, ale również dzielenia się fachową wiedzą. Także usługi obróbki stali, oferowane przez Königstahl otwierają nowe możliwości współpracy z SSAB.

Portfolio wysokowytrzymałych rur konstrukcyjnych Strenx® dostępne jest w postaci produktów o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Te zaawansowane produkty są odpowiednie dla konstrukcji nośnych w branży transportowej, dźwigowej i rolniczej. Dzięki swojemu znakomitemu stosunkowi wytrzymałości do masy, rury Strenx® zapewniają niezawodny i funkcjonalny sprzęt oraz przewidywalne zachowanie w warsztacie.

Rury Strenx® idealnie wpisują się w filozofię firmy Königstahl – „Twój sukces – nasza pasja” i uzupełniają ofertę zaawansowanych produktów rurowych.

Obie firmy kierują się tymi samymi wartościami, takimi jak długofalowe relacje z partnerami, zorientowanie na potrzeby klienta oraz ciągły rozwój wysokiej jakości usług. To dobry fundament do budowy silnego partnerstwa między SSAB i Königstahl.